6c4c7ccf-0507-48b0-a794-fc2e5cf8a398.png
Gleeds Polska Sp z.o.o

Gleeds jest jedną z wiodących międzynarodowych firm konsultantów budowlanych, zajmujących się doradztwem i zarządzaniem w budownictwie. Jesteśmy dumni, że od czasu założenia w 1885 roku, z sukcesem pomogliśmy zrealizować wiele niezwykłych inwestycji na całym świecie.

Zobacz firmę

Zarządzanie w budownictwie - case studies

Każdy zespół otrzyma szansę wcielenia się w rolę firmy konsultantów budowlanych zarządzających konkretną inwestycją: zaczynając od skompletowania niezbędnych specjalistów, poprzez określenie harmonogramu prac, oszacowania ryzyka odnośnie do terminowości i kosztów.


Warsztat już się odbył


Data i godzina rozpoczęcia
04/04/2019 10:00
Czas trwania
3 godz
Uczelnia
Politechnika Krakowska
Miejsce warsztatu
Dostępne po zakwalifikowaniu

Wymagania uczestników

  • Minimalny rok studiów: Rok 3
  • Maksymalny rok studiów: Absolwent
  • Wymagane kierunki studiów:
    • Budownictwo
    • lub pokrewne kierunki studiów


Opis warsztatu

W pierwszej części warsztatu uczestnicy zapoznają się z zakresem działania Firmy Gleeds Polska m.in. zostaną przedstawione nasze usługi, inwestycje. Kolejny etap to podział na grupy. Każdy zespół otrzyma szansę wcielenia się w rolę firmy konsultantów budowlanych zarządzających konkretną inwestycją: zaczynając od skompletowania niezbędnych specjalistów, poprzez określenie harmonogramu prac, oszacowania ryzyka odnośnie do terminowości i kosztów. Następnie każda z grup przedstawi swoje propozycje na forum – po prezentacji planowany jest czas na dyskusję oraz pytania.  


Masz pytania odnośnie warsztatu? Napisz do nas