Partnerzy Partnerzy projektu CaseWeek

Air Liquide Polska Grupa Air Liquide rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku. Od tego czasu osiągnęliśmy pozycję nowoczesnego i kluczowego producenta i dystrybutora gazów technicznych, spożywczych, specjalnych i medycznych oraz powiązanych usług, urządzeń i technologii. Zaangażowanie w rozwój technologii oraz możliwości produkcyjne pozwalają nam na dostarczanie innowacyjnych, globalnych rozwiązań, usług i urządzeń, optymalizujących pracę, bezpieczeństwo i chroniących środowisko. Naszą ofertę kierujemy do klientów z różnych branż przemysłowych: hutnictwa, spawalnictwa, elektroniki, sektora motoryzacyjnego, chemicznego oraz spożywczego. W zakresie opieki zdrowotnej zapewniamy produkty medyczne i usługi do szpitali i pacjentów w domu, które wspierają ochronę zdrowia i życia.
AKE Robotics Sp. z o.o. Oferujemy usługi z zakresu tworzenia koncepcji, projektowania, dostawy, montażu, uruchomienia oraz modernizacji i serwisu stanowisk zrobotyzowanych. Wieloletnie doświadczenie wraz z indywidualnym podejściem do każdego realizowanego projektu pozwala nam znaleźć złoty środek pomiędzy wydajnością, a kosztami w zależności od stopnia automatyzacji Twojego zakładu.
BorgWarner Poland Sp. z o. o.
BorgWarner Poland Sp. z o. o. Firma BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o jest światowym liderem w zakresie opracowywania i produkcji podzespołów do automatycznych skrzyń biegów. Działalność firmy polega na produkcji i sprzedaży elektrozaworów i modułów sterujących do automatycznych skrzyń biegów wraz ze sprzęgłami jednokierunkowymi i tarczami ciernymi. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym.
Citi Handlowy Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi - wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach.
Dolby Poland Sp. z o. o.
Dolby Poland Sp. z o. o. Dolby jest znaną na całym świecie amerykańską firmą zajmującą się przetwarzaniem dźwięku.
Emitel S.A. Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od ponad 50 lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach – na początku analogowo, a od 2013 r cyfrowo. Pracujemy nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast i włączamy się w prace nad siecią 5G.
F.P.H.U DOMINUM Dominik Nigborowicz Firma zajmuje się produkcją drewnianych gadżetów reklamowych. Deski drewniane z logo. długopisy i ołówki. łopatki kuchenne. nożyki. Usługi: Drewniane deski z logo, komplety reklamowe z logo, wypalanie logo w drewnie.
Grupa Żywiec S.A. Jesteśmy jednym z czołowych producentów piwa w Polsce posiadającym najszersze portfolio 13 styli piwnych, 12 marek i ponad 40 produktów. Marką flagową firmy jest Żywiec – jedno z najpopularniejszych polskich piw eksportowych, sprzedawane za granicą w ponad 30 krajach. Do najsilniejszych marek spółki należą też: Heineken, Warka i Tatra.
Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działają w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej.
L’Oréal Warsaw Plant (Kosmepol) L’Oréal dostarcza konsumentom na całym świecie innowacyjne produkty kosmetyczne. L'Oréal Warsaw Plant (dawniej Kosmepol) produkuje pełen asortyment szamponów, mleczek do ciała, toników, dezodorantów oraz farb do włosów głównie dla marki Garnier, dbając o bezpieczeństwo, jakość oraz efektywność operacyjną. Zaopatruje cały kontynent, nie tylko rynek polski, zatrudniając prawie 400 osób.
Sabre Polska Sp. z o.o. Sabre jest wiodącym dostawcą technologii dla branży turystycznej. Rozwiązania dostarczane przez Sabre – oprogramowania, systemy dostępne na urządzenia mobilne czy systemy rezerwacyjne – są używane przez setki linii lotniczych i tysiące hoteli, w celu zarządzania kluczowymi operacjami, w tym zarządzaniu rezerwacjami pasażerów oraz gości, zarządzaniu przychodami, lotami, siecią i załogą. Sabre obsługuje również większość transakcji na rynku turystycznym, który przetwarza ponad 120 milionów dolarów, wydawanych rocznie na podróżowanie. Centrala Sabre znajduje się w Teksasie, w Stanach Zjednoczonych.
Tacakiewicz sp. z.o.o. Ferma Kresek sp.k. Nasze biuro jest kontynuatorem i następcą Fermy Kresek, która istniała na rynku od 1994 roku. Jesteśmy jednym z większych w Polsce biur projektowych, specjalizujące się w prowadzeniu procesów projektowych, koordynowaniu i nadzorowaniu procedur administracyjnych dla obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Zatrudniamy ponad 75 osób w biurach w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu. Jesteśmy zespołem architektów, niezmiennie pełnych entuzjazmu i pomysłów. Realizujemy nasze projekty na terenie całej Polski, marzy nam się projektowanie w całej Europie. Mamy doświadczenie, cieszymy się zaufaniem klientów i mamy wielkie plany.
Do Syta Ma być pysznie i do Syta! Od tych dwóch założeń zaczęły się nasze marzenia o miejscu, które chcieliśmy dla Was stworzyć :) Co jeszcze? To co na prawdę ważne. Ma być świeżo, prawdziwie, sezonowo, kolorowo. Żadnych kompromisów!
MyFresh Bistro | Cafe | Catering Na IAESTE CaseWeek żywimy prelegentów:) A na co dzień - studentów w trzech lokalizacjach: MyFresh Bistro w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej i Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego oraz MyFresh Cafe w budynku B Uniwersytetu Ekonomicznego. Na uroczyste okazje, szkolenia i konferencje jako MyFresh Catering realizujemy najwyższej jakości usługi cateringowe na terenie Poznania i okolic.
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju Patron honorowy
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Patron honorowy
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii Patron honorowy
Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej
Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej Patron honorowy
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej Partner Wspierający
Akademia Górniczo-Hutnicza
Akademia Górniczo-Hutnicza Patron honorowy
Marszałek Województwa Dolnośląskiego
Marszałek Województwa Dolnośląskiego Patron honorowy
Marszałek Województwa Mazowieckiego
Marszałek Województwa Mazowieckiego Patron honorowy
Marszałek Województwa Pomorskiego
Marszałek Województwa Pomorskiego Patron honorowy
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska Patron Honorowy
Politechnika Krakowska im. T. Kościuszki
Politechnika Krakowska im. T. Kościuszki Patron honorowy